PEDICURES

Pedicures Berghem

Jerica Bastiaans (Praktijk voet&vorm)
06 16026402
info@voetvorm.nl
Marielle van Grinsven- van de Wetering (Medisch pedicure Mariëlle)
06 55808318
marielle_vd_wetering@msn.com
Sylvia Voets (Pedicuresalon Sylvia Voets)
06 38595130
sylvia.voets@gmail.com

Pedicures Berlicum

Pedicures Den Dungen

Stefanie Kremers
06 13567673
info@voetcaredendungen.nl

Pedicures Eerde

Pedicures Heeswijk-Dinther

Kimberley Klokgieters
06 11081544
info@beautyenfeetforyou.nl

Pedicures Liempde

Rianne van Oirschot (Voetzorg Rianne)
06 12258313
voetzorgrianne@gmail.com

Pedicures Nuland

Pedicures Oss

Ilona Brands (Beauty& Feet Ilona)
06 11248075
Beautyfeet-ilona@hotmail.com

Pedicures Rosmalen

Pedicures Schijndel

Berlinda vd Heijden- van Wanrooij (Berlinda pedicure)
06 28330676
bwmvanderheijden@home.nl
Esmeralda van Stippent (Pedicurepraktijk Esmeralda)
06 55123902
info@pedicurepraktijkesmeralda.nl
Hariëtte van de Loo (Pessana pedicure praktijk)
073 5479770
0642183607
pessanapedicure@hotmail.com
Madeleine Ploegmakers
073 5498125
josmadeleine@home.nl
Manuela van Nuland- Granucci
073-5474889
fnuland@home.nl
Miranka Blummel (Pedicurepraktijk Miranka Blummel)
073 5478963
pedicurepraktijkmiranka@ziggo.nl
Monique van de Loo
06-16602552
info@puregenieten.nl
Monique Verbruggen (Aandacht voor Voetzorg)
06 27123306
monique@aandachtvoorvoetzorg.com
Rian Verhagen (Rhianna pedicure)
06 36314523
info@rhiannapedicure.nl

Pedicures Sint Oedenrode

Anja van Zoggel (Voetcentrum Anja) / Nico van Zoggel
0413 476544
info@voetcentrum.nl
Bea van Wees
0413-478129
bea.vanwees@chello.nl
Elles de Rijk (Elles Voet& Huidverzorging)
06 51702027
elles@ellesvoetenhuid.nl
Harriette Latijnhouwers (Skon Voetje)
06 13513726
g.latijnhouwers2@upcmail.nl
Jeanne Bekkers (Pedicure Jeanne Bekkers)
06 20871688
Ad.jeanne@live.nl
Natasha van Dijck
06 33005493
pedicurenatasha@gmail.com

Pedicures Son en Breugel

Berlinda Renders
06 12718429
happyfeetberlinda@gmail.com
Irene Drumen (Pedicurepraktijk Irene Drumen)
0499 479403
ii.drumen@gmail.com
Yvon Donck- Hellings (Pedicurepraktijk Yvon Donck)
0499 847451
pedicureson@upcmail.nl

Pedicures Sint Michielsgestel

Pedicures Veghel

Alie Lammertse- van Dijk
06 25013297
info@medac-ehbko.nl

Pedicures Vinkel

Helma Langenhuisen (Medisch pedicure Helma)
06 21636030
helmalangenhuisen@hotmail.com

Pedicures Vorstenbosch

Astrid van der Zanden-(Pedicure en schoonheidssalon Astrid)
0413 352734
marcelastrid@home.nl